27.12.2016

Українців, які купують квитки на російських артистів, можна виселяти за межі країни, - Ірма Вітовська

Українська акторка Ірма Вітовська

Афіші російських артистів в Україні мене принижують, - зазначила акторка

Актриса Ірма Вітовська впевнена, що фінансова підтримка російських артистів, в тому числі, купівля квитків на їх концерти та вистави під час російсько-української війни неприпустима. Акторка порадила таким людям не приходити на свої вистави. Про це вона зазначила в інтерв’ю «Главкому».

«Я думаю, що українського глядача, який заплатить гроші за квитки на цих артистів, який піде на цей продукт, можна виселяти за межі України. Бо такі люди не є українцями, вони ходять по крові», – відзначила акторка.

30.07.2016

Эксперты уверяют, что идея Смилянского «пристегнуть» к «Укрпочте» приставку «банк» является бредовой


13.05.2016

Владимир Омелян поступает вопреки воле Президента Украины

Пресс-служба Кабмина Украины распространила сообщение, из которого следует, что министр инфраструктуры Омелян настроен на приватизацию нестратегических госкомпаний

Деятельность Министерства инфраструктуры будет направлена на обеспечение прозрачной приватизации, — об этом глава министерства Владимир Омелян сообщил на своей странице в Facebook в ночь на четверг, 12 мая.

Новый министр анонсировал масштабную приватизацию.

«Приватизация, концессия и государственно-частное партнерство. Все нестратегическое должно быть отделено от действительно стратегического и передано в частные руки. Налогоплательщики не обязаны… стимулировать политическую коррупцию и неэффективность», – подчеркнул министр инфраструктуры.

Такая позиция министра вызывает искреннее удивление.

10.05.2016

Абромавичус подложил новому гендиректору Укрпочты свинью

Новый руководитель “Укрпочты” будет стоить порядка 16 млн грн. в год (1 млн 330 тыс грн в месяц) – сообщил экс-министр экономического развития Украины Айварас Абромавичус.

«Деньги немалые, по нашим меркам, но по-другому никак», — считает Абромавичус, — «Суть реформы зарплат в госкомпаниях в том, чтобы уйти от популизма низких окладов и начать измерять компенсацию руководителя, исходя из конкретных цифр экономического эффекта. Заработал для компании — получил для себя.»

Принцип Абромавичуса «Мы слишком бедны, чтобы платить маленькие зарплаты», конечно, понятен. Однако, хотелось бы напомнить ему другую поговорку: «Один в поле не воин». Иными словами, как быть с зарплатами заместителей Смилянского? Руководителей среднего звена? Почтальонов и операторов? Почему компенсация для этих сотрудников не будет измеряться конкретными цифрами экономического эффекта? Почему принцип «Заработал для компании — получил для себя» будет распространяться лишь на выписанного из США генерального директора?

17.04.2016

Мінекономрозвитку засвітив список 49 кандидатів на неіснуючу посаду гендиректора Укрпошти

Мінекономрозвитку провів якійсь дивний конкурс на неіснуючу посаду генерального директора Укрпошти. Чому на неіснуючу? Справа в тому, що в листопаді 2015 року Мінінфраструктури видало наказ про перетворення державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» в публічне акціонерне товариство і створило комісію з перетворення. Тепер, на час корпоратизації, посади генерального директора на підприємстві немає, а після закінчення корпоратизації буде обрано голову Правління ПАТ "Укрпошта".

Вибори на неіснуючу посаду проводили в закритому режимі - на засідання комісії з відбору не допускали представників громадськості та ЗМІ, не зважаючи що є пряма норма закону яка визначає, що «Обов’язковою умовою проведення конкурсного відбору є його відкритість. Представники засобів масової інформації мають право бути присутніми на засіданнях комісії під час розкриття пакетів документів, поданих претендентами, їх розгляду та оголошення переможця.». Про час і місце проведення засідань також не повідомлялося.

09.03.2016

ЄС продовжив на півроку санкції проти 146 росіян і 37 російських компаній



Європейський Союз прийняв рішення продовжити ще на півроку санкції для 146 громадян Росії і 37 російських компаній за порушення територіальної цілісності України.


Про це власному кореспонденту "Рядку новин" повідомили в Раді ЄС.

"Посли ЄС (постійні представники країн - членів ЄС, так званий COREPER) прийняли рішення щодо санкцій, пов'язаних з порушенням територіальної цілісності України", - наголошується в повідомленні.

Зокрема, на півроку будуть продовжені санкції щодо 146 осіб, серед яких Дмитро Рогозін, Дмитро Кисельов, Сергій Глазьєв та інші.