20.12.2021
13.12.2021
Під час опалювального сезону за мінусових температур може виникнути щоденний дефіцит газу, – Кучеренко
Перший заступник голови комітету Ради з енергетики, депутат Верховної Ради Олексій Кучеренко ("Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина") заявляє, що під час опалювального сезону 2021/2022 за мінусових температур може виникнути щоденний дефіцит газу.
Про це Кучеренко заявив під час пресконференції у понеділок, 13 грудня, передають Українські Новини.
"При мінусових температурах є абсолютно реальним виникнення щоденного дефіциту газу, коли ГТС (газотранспортній системі) для споживання необхідно 160-180 млн куб. м газу, а максимально ми можемо закачати в ГТС 120-130 млн куб. м газу", - сказав Кучеренко.
Він нагадав, що раніше держава могла компенсувати дефіцит газу завдяки тому, що ГТС було заповнено повноцінним транзитом газу компанії "Газпром" (Росія) до Європи.
10.12.2021
Ілон Маск продав акції Tesla на суму 963 млн. доларів
Глава американської компанії – виробника електромобілів Tesla ("Тесла") Ілон Маск продав акції своєї компанії на суму 963 млн. доларів, щоб заплатити податки за виконання 2,2 млн. опціонів.
Про це повідомило в п'ятницю агентство Блумберг із посиланням на документи Комісії з цінних паперів та бірж США, пише Поштівка.
Маск почав скорочувати свою частку у компанії у листопаді. За останні 5 тижнів він продав акції Tesla приблизно на 11,8 млрд доларів.
За даними рейтингу мільярдерів Forbes ("Форбс"), який ведеться в реальному часі, 1 листопада Ілон Маск став першою в історії людиною, чиї статки перевищили 300 млрд доларів. На даний момент, зазначає агентство Блумберг, статки Маска оцінюються в 266 млрд доларів.
04.12.2021
У Білорусі визнали екстремістськими соцмережі «Радіо Свобода»
Соціальні мережі білоруської редакції «Радіо Свобода», включаючи канали в Telegram та в YouTube, визнані в країні екстремістськими. Про це повідомило у п’ятницю Головне управління боротьби з організованою злочинністю та корупцією МВС Білорусі.
“Таке рішення ухвалено судом Центрального району Мінська”, – уточнюється у повідомленні відомства.
У МВС нагадали, що поширення інформації з цього джерела переслідується згідно із законом, це може спричинити штраф або адміністративний арешт.
04.11.2021
Лікар-інфекціоніст Євген Дубровський розповів правду про лікування ковіду та вакцинацію в Україні
Відомий український лікар-інфекціоніст Євген Дубровський розповів під час пресконференції всю правду про лікування ковіду та вакцинацію в Україні. За кілька годин після цього його звільнили.❗
"Говорить правду в нашей стране сложно. Этот день настал. Мне сказали написать заявление по собственному желанию, по-хорошему, и уволили из больницы."
04.10.2021
Коли щитоподібна залоза – твій ворог: що ми знаємо про аутоімунний тиреоїдит
Тиреоїдит Хашимото – це стан, при якому імунна система атакує щитоподібну залозу. Щитоподібна залоза – це невеликий орган, який розташовується біля основи шиї, є частиною ендокринної системи людини і продукує гормони, що координують левову частку функцій організму. Чому виникає це захворювання? Чи завжди причина у радіаційному впливі? Як воно проявляється та як його лікують? Відповіді дає видання Поштівка.
Запалення, яке виникає внаслідок хвороби Хашимото, яку ще також називають хронічним аутоімунним (лімфоцитарним) тиреоїдитом, часто призводить до гіпотиреозу – недостатньої роботи щитоподібної залози. Тиреоїдит Хашимото – найпоширеніша причина виникнення гіпотиреозу.
Лікування хвороби Хашимото є доволі простим та ефективним. Але є одне "але" – пацієнт мусить пожиттєво приймати синтетичні аналоги гормонів щитоподібної залози, дозу яких підбирає (і регулярно переглядає) лікар.
Порошенко пропонує примусово вакцинувати українських дітей
Таку пропозицію було подано Уряду ще два місяці тому.
Фракція Європейська Солідарність Вінниччина в облраді подала в Уряд пропозицію примусово вакцинувати українських дітей від 12 років. Пропозиція отримала попереднє схвалення.
19.09.2021
Надежда Жолобак: Почему вакцинацию не проводят во время эпидемии и как вирусы прорывают иммунитет?
"Страх заболеть усугубляет течение болезни"
Вирусолог Надежда Жолобак
Вирусолог Надежда Жолобак объяснила как подготовиться к традиционному осеннему повышению респираторно-вирусной заболеваемости, описала критерии объявления эпидемий и пандемий, прокомментировала научные исследования эффективности ревакцинации, объяснила существует ли необходимость вакцинации детей и подростков.
13.06.2021
Країни G7 домовилися створити глобальний проект для протидії Китаю
Глави країн-членів G7 на саміті 12 червня прийняли рішення створити глобальний проєкт для протидії політиці Китаю на світовому рівні. Проєкт буде спрямований на підтримку членами «Великої сімки» інфраструктури в країнах, що розвиваються.
Про це йдеться в заяві на сайті Білого дому.
Президент США Джозеф Байден під час зустрічей з лідерами G7 обговорив з ними протидію Китаю і конкретні дії, які країнам G7 потрібно буде зробити для допомоги в розвитку інфраструктури в країнах з низьким і середнім рівнем доходу. Загальна ініціатива G7 отримала назву «Відновимо світ в його кращому вигляді» (Build Back Better World (B3W)). Вона буде охоплювати держави від Латинської Америки та Карибського басейну до Африки та Індо-Тихоокеанського регіону.
Створена G7 ініціатива B3W буде прямо протидіяти стратегії Китаю «Один пояс, один шлях», в рамках якої Китай допомагає іншим країнам у створенні транспортних і економічних коридорів.
04.06.2021
В ООН заявили про зростання світових цін на продовольство на 40%
Середнє значення Індексу продовольчих цін ФАО у травні 2021 року склало 127,1 пункту. Це на 4,8% вище показника за квітень і на 39,7% вище показника за той же період минулого року.
Про це повідомляє ФАО (Продовольча і сільськогосподарська організація ООН).
Цей приріст є найбільшим місячним приростом із жовтня 2010 року. Настільки різке зростання, зафіксоване в травні, обумовлене стрибком цін на олії, цукор і зернові на тлі деякого зростання цін на м'ясо-молочну продукцію.
Нещодавно Поштівка повідомляла, що витрати на харчування забирають 49% споживчих витрат українців. Серед харчів найбільшу частку мають м'ясо і м'ясопродукти, а також хліб.
03.06.2021
Кабмін забрав Бюро економічної безпеки у міністра фінансів
Кабінет Міністрів забрав для прямої координації Бюро економічної безпеки (БЕБ) у міністра фінансів.
Відповідні зміни уряд вніс постановою №547 від 31 травня 2021 року, текст якої розміщено на "Урядовому порталі".
Як повідомлялося, постановою від 12 травня №510 Кабінет Міністрів створив БЕБ. Згідно з нею, новий орган мав спрямовувати та координувати уряд через міністра фінансів. Водночас закон про БЕБ передбачає координацію цього органу безпосередньо Кабміном.
01.05.2021
«Соросята» – на выход: Почему Найема уволили из «Укроборонпрома»
Один из главных подстрекателей Евромайдана бывший журналист и экс-депутат Мустафа Найем лишился «хлебного» места |
Один из главных подстрекателей Евромайдана бывший журналист и экс-депутат Мустафа Найем, которого подозревают в работе на иностранные спецслужбы, лишился «хлебного» места заместителя генерального директора государственной компании «Укроборонпром» по управлению активами.
Устроившись два года назад в
"Укроборонпром", Мустафа Найем получал более скромную зарплату по сравнению с
соросятами Коболевым млм Смилянским, но все же гораздо выше средней оплаты труда украинских
граждан – 250 тысяч гривен в месяц. При этом, многие так и не
разобрались, чем же конкретно занимался Найем на должности заместителя
гендиректора концерна по взаимодействию с органами государственной
власти. К слову, в ноябре 2019 года Найем пересел в кресло директора
"Укроборонпрома" по вопросам активов и на этой должности получал уже
360 тысяч гривен ежемесячно.
«После очередной реорганизация мою должность сократили. Без объяснений. Не буду скрывать, для меня это решение было неожиданным», – написал Найем в фейсбуке. Выносить сор из избы и подробно комментировать историю с увольнением он не стал «из уважения к команде», передает корреспондент «Вільні новини».
Политолог Александр Булавин считает, что вместо Найема офис Владимира Зеленского поставит в руководстве концерном своего человека.
11.04.2021
Світові ціни на харчі досягли найвищого рівня з 2014 року
Ціни на продовольство в світі ростуть десять місяців поспіль і вже досягли найвищого рівня з липня 2014 р. Такі дані наводяться в доповіді Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО), інформує Поштівка.
Найзначніше, за даними ФАО, подорожчала рослинна олія. У березні її ціновий індекс виріс на 8% в порівнянні з березнем і досяг найвищої позначки з червня 2011 р. Експерти пояснюють зростання очікуваннями високого і стійкого попиту з боку виробників біодизельного палива. Трохи менше, але теж значно, зросли в порівнянні з лютим ціни на молочну — 3,9% — і м'ясну — 2,3% — продукцію, що пояснюється зростанням попиту напередодні Великодніх свят.
Поміж тих продуктових категорій, ціни на які впали в порівнянні з лютим, зернові та цукор. Ціновий індекс зернових впав на 1,8%, хоча при цьому залишається на 26,5% вищим, ніж був у березні 2020 р.
Найбільше знизилися ціни на пшеницю, що пояснюється її високими запасами у світі та очікуванням хорошого врожаю в поточному році. Ціни на цукор впали на 4%, але залишаються на 30% вищими торішніх.
08.03.2021
В Україні майже 900 тисяч ФОПів-жінок: Це 46,6% від загальної кількості підприємців
В Україні працює 864 тис. ФОПів-жінок, це складає 46,6% від загальної кількості фізичних осіб-підприємців.
Про це повідомляє Поштівка із посиланням на Opendatabot.
В Україні як фізичні особи-підприємці працюють 864 455 жінок. Ця кількість складає 46,6% від загальної кількості ФОПів.
Відповідно, кількість ФОПів-чоловіків – 53,4%, а різниця між статями складає менше 7%. Тоді як 2016 року цей показник складав 10,4%, а минулого, 2020 року – 7%.
Срок декларации между пациентом и семейным врачом продлен
Срок действия продлен автоматически. Приходить лично в медучреждение для перезаключения декларации пациенту нет необходимости
"Это означает, что ни пациентам, ни поставщикам услуг первичной медицинской помощи не нужно совершать никаких действий", - говорится в сообщении.
В НСЗУ добавили, что пациентам не следует идти в медучреждение для перезаключения декларации.
20.01.2021
Чому Нафтогаз має бути ліквідований - 30 аргументів "за"
30 аргументів "за" - чому Нафтогаз має бути ліквідований
- Нафтогаз був створений у 1998р з корупційною метою для вимивання коштів з газового ринку і акумуляції їх під вибори Кучми. З того часу призначення Нафтогазу не змінилося.
- Фактично Нафтогаз не підконтрольний уряду. Нафтогазом управляє з-за кордону Наглядова рада, яку очолює громадянка Великій Британії Клер Споттісвуд (Clare Spottiswoode).
- «Нафтогаз» – ця штучна надбудова на газовому ринку – забирає газ на свердловинах Укргазвидобування в Україні і продає його за європейськими цінами з подвійною надбавкою. Він не виробляє ніякої продукції та не надає ніяких послуг.
18.01.2021
Уряд встановив граничну ціну на газ для населення — 6,99 грн за куб
Кабінет міністрів встановив граничну ціну на газ для населення на рівні 6,99 грн за кубометр (зараз тариф становить від 6,99 до 10,8 гривні).
Така ціна діятиме з 1 лютого та до завершення опалювального сезону або до скасування карантину.
Відповідне рішення уряд ухвалив 18 січня, повідомляє Енергетичний фронт.
«Вище, ніж 6,99 грн за куб, постачальники газу не зможуть підіймати ціну. Це рішення дасть змогу знизити ціну на газ для українців в середньому на 30%», — зазначив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.
За словами прем'єра, після встановлення ціни за кубометр на рівні 6,99 грн «приблизно на 500 грн зменшиться середня платіжка».
Також Шмигаль зазначив, що очікує від НКРЕКП ухвалення рішення про зниження граничного тарифу на розподіл газу до 1,79 гривні за кубічний метр.
04.01.2021
Служебные автомобили Измаильского погранотряда переводят на новые номерные знаки
С сегодняшнего дня со служебных автомобилей Измаильского погранотряда
сняли номерные знаки на черном фоне с белыми цифрами и буквой «Ю».
Вместо них на автомобили установили номерные знаки нового образца,
передает пресс-служба Измаильского погранотряда.
«Сегодня на служебных автомобилях отряда прошла их замена на номерные знаки нового образца в соответствии с требованиями Национального стандарта Украины», — заявили в пресс-службе отряда.
В соответствии с ДСТУ 4278:2019 новые номерные знаки должны иметь эмблему Государственной пограничной службы Украины в виде прямого равностороннего креста с расходящимися концами зеленого цвета и полосками желтого цвета. В центре эмблемы размещено изображение Знака Княжого Государства Владимира Великого золотого (желтого) цвета на синем поле в обрамлении окна с дубовыми листьями желтого цвета.