25.05.2018

Історичну традицію святкування Дня флоту планують відродити в Ізмаїлі

Історичну традицію святкування Дня флоту планують відродити в Ізмаїлі Одеської області. Про це розповів голова правління ПрАТ "Українське Дунайське пароплавство" Дмитро Чалий під час прес-конференції.

Ідею Дмитра Чалого підтримала міська влада, повідомляє Поштівка.
"Я запропонував міському голові Андрію Абрамченко підтримати нас і відродити цю чудову традицію, і він з радістю відгукнувся", – розповів керівник пароплавства.
Свято відбудеться 30 червня на Алеї дружби народів біля пам'ятника морякам-дунайцям. У програмі запланований великий концерт за участю місцевих колективів і запрошених гостей. Зокрема, планується участь Академічного ансамблю пісні і танцю Державної прикордонної служби України. Цей колектив вже виступав в Ізмаїлі в липні 2015 року, і його приїзд також був приурочений до Дня флоту. А хедлайнерами святкового концерту стане українська поп-група "ТІК".
"Українське Дунайське пароплавство власних коштів на проведення концерту не має, але у нас є друзі, які допоможуть", – зазначив Дмитро Чалий.
Він також додав, що своє сприяння готові надати міська влада. Крім Українського Дунайського пароплавства в організації свята також візьме участь підприємства морегосподарського комплексу – Ізмаїльський морський торговельний порт, Ізмаїльська філія держпідприємства "Адміністрація морських портів України", а також Ізмаїльський загін морської охорони Державної прикордонної служби України.