14.07.2018

Голлівудська актриса порекомендувала їсти холодець для омолодження

Холодець: рецепт новорічної страви зі свинини Поштівка
14 Липня 2018, 12:08

Голлівудська актриса Холлі Беррі назвала головний суперфуд в своєму раціоні, який є основою здоров'я, краси і молодості.

51-річна кінозірка розкрила секрет своєї краси і стрункості, а також розповіла, як їй вдається «виглядати на 25», пише Поштівка. Актриса зізналася, що вважає своїм основним еліксиром молодості особливе блюдо, яке, на її думку, має потужний антиейдж ефект. Зокрема, Беррі повідомила, що регулярно вживає Bone Broth – бульйон з кісток, або просто холодець.

За словами актриси, кістковий бульйон – це новітній суперфуд, який сприяє омолодженню організму, а також робить позитивний вплив на шкіру і здоров'я шлунково-кишкового тракту. За визнанням Беррі, вона готує його самостійно:

«У ньому так багато колагену! Я замовляю кістки у перевіреного м'ясника. Не повірите, але він віддає мені їх безкоштовно, адже в іншому випадку вони їх просто викидають. Потім я варю їх протягом 24 годин і п'ю бульйон», – говорить Беррі.

Відзначимо, що це звична для українців страва лише набирає популярність в США і навіть позиціонується, як нове відкриття серед суперфудів. На Заході вважають, що при виварювання кісток «здорових тварин» в бульйон потрапляє колаген, кістковий мозок, амінокислоти, мінерали, гліцин і желатин, вживання яких сприяє здоров'ю шлунка і кишечника, а також знімає запалення і продовжує молодість.

Такоє заначимо, що термін «анти-ейдж» з'явився в косметології порівняно недавно. По суті це не що інше, як боротьба з віком, яку жінки вели споконвіку.