01.08.2019

Політолог: "Вакарчук перебуває під повним контролем не Пінчука, а Сороса"Мільярдер Віктор Пінчук лише побічно впливає на партію Святослава Вакарчука «Голос», і насправді за цією політичною силою стоїть фінансист Джордж Сорос.

Така заява пролунала від політолога Данила Богатирьова. Він підкреслив, що багато експертів вказують на те, що Пінчук нібито впливає на Вакарчука.

«Що стосується впливу Пінчука: партія" Голос "повністю підконтрольна навіть не йому, а фінансисту Джорджу Соросу, але через Пінчука як посередника на місцевому рівні», - заявив Богатирьов. За його словами, Руслан Рябошапко, призначення якого на посаду генпрокурора обговорювалося в інтернеті, теж має прямий зв'язок з Джорджем Соросом. Політолог зазначив, що причини в русі Рябошапки на посаду глави Генпрокуратури можуть бути абсолютно різними.

«Хтось припускав, що його хотіла проштовхнути ця група, щоб завалити розслідування по Байдену. Цим вони не дадуть спливти матеріалами справи під час президентської передвиборної кампанії, яка скоро почнеться в США. Але, можливо, є інші причини - так чи інакше Зеленський йому довіряє, і він може стати генпрокурором України», - додав експерт. Він упевнений, що на Зеленського і на його партію олігархічні групи не мають прямого впливу. У будь-якому випадку, навіть якщо зв'язок є, команді Зеленського доведеться домовлятися з цими олігархами.