27.06.2017

У Білому домі заявили, що закон про санкції проти Росії не пройшов встановлену процедуру

White House

За словами прес-секретаря президента США Шона Спайсера, фактично закону наразі "немає", повідомляє Поштівка.

Законопроект про нові санкції проти Росії був прийнятий Сенатом США із порушенням процедури, тому зараз законопроекту фактично "немає". Про це заявив прес-секретар президента США Шон Спайсер під час брифінгу.

"Прийнятий Сенатом новий законопроект не пройшов встановлену процедуру. Я маю на увазі, що закону на даний момент немає", – сказав Спайсер.

Також, він не став відповідати на питання, чи підтримає Білий дім новий раунд санкцій зазначивши, що спершу потрібно дочекатися текст законопроекту.

Раніше повідомлялося, що Білий дім виступає проти запровадження нових антиросійських санкцій і що Білий дім лобіює послаблення схвалених Сенатом санкцій проти РФ.

Нагадаємо, сенат США 14 червня схвалив поправку, яка передбачає посилення санкцій відносно Росії, які, закрема, можуть вдарити по проекту "Північний потік-2", але Конгрес США відклав голосування щодо нових санкцій проти Росії.

20 червня США розширили санкції проти Росії через агресію щодо України, додавши до списку обмежувальних заходів ще 38 росіян та організацій.