28.06.2017

Екс-депутат Держдуми: Хрущов нав’язав Крим Україні


Колишній генеральний секретар ЦК КПРС Микита Хрущов практично "нав'язав" Крим Україні, заявила вдова екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова, колишній депутат Держдуми і оперна співачка Марія Максакова, повідомляє Поштівка.

"Уже давно нав'язана хибна лінія, бо виглядає все так, ніби Хрущов помилково або ще з якихось своїх міркувань, перевищивши свої повноваження, нібито віддав те, чого не мав права віддавати. Але насправді, коли він приїхав до Криму й побачив цю антисанітарію… Інфраструктура, як і все інше, була настільки слабкою, що Хрущов зрозумів, що це для України – півострів, а для Росії – це фактично острів", – сказала Максакова в ефірі телеканалу "112 Україна".
За її словами, Хрущов фактично  нав'язав Крим Україні, тому Україна відчувала себе скривдженою.
"І він (Хрущов – ред.) фактично … нав'язав Крим Україні. І Україна, природно, себе відчувала в цьому відношенні скривдженою. Вона могла б витратити ці гроші на Одесу або ще якісь свої території, але замість цього вона взяла собі Крим, звалила його на свої плечі, виправила там ситуацію, наскільки це було можливо, а потім у неї, шляхом "городнього права", Крим забрали. Це ж об'єктивна реальність ", – заявила співачка.