27.01.2019

Холодницький розповів, як адвокати Омеляна затягують розгляд справи

Володимир Омелян

Антикорупційний прокурор стверджує, що справа Омеляна вже готова для передачі до суду

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив, що адвокати міністра інфраструктури Володимира Омеляна затягують розгляд справи, оскільки дотепер не ознайомились з 30 томами матеріалів. Про це він розповів в ексклюзивному інтерв'ю «Главкому».

За словами антикорупційного прокурора, досудове розслідування закінчено ще у листопаді і справа готова для передачі до суду.

«У грудні слідчий суддя відмовив прокурорам САП у задоволенні клопотання про обмеження строків ознайомлення зі справою підозрюваним та його захисників, таким чином фактично узаконивши влаштовану адвокатами Омеляна тяганину», – вважає Холодницький.

На думку керівника САП, доказова база у справі наразі достатня, щоб передати її до суду з обвинувальним актом.

«Справа є не дуже складною, обсяг матеріалів розслідування не є значним, значних проміжків між судовими засіданнями немає, тож справу можуть розглянути порівняно швидко», – впевнений антикорупційний прокурор.

Нагадаємо, у вересні 2018 року Національне антикорупційного бюро вручило підозру міністрові інфраструктури України Володимиру Омеляну. Детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціальної антикорупційної прокуратури звинуватили урядовця у незаконному збагаченні й недекларуванні майна.

Володимир Омелян у той же день написав у соцмережі, що співробітники НАБУ вручили йому підозру за «незаконне збагачення» десять років тому, «користування чи придбання» машини для брата і недекларування проживання в будинку протягом двох тижнів 2016 року.