16.02.2019

Доставка субсидій мільйону пенсіонерів через «Укрпошту» є підкупом виборців – експерт

Чиновник розповів про труднощі з верифікацією соцвиплат Поштівка

Доставка субсидій мільйону пенсіонерів через «Укрпошту» є підкупом виборців перед президентськими виборами.

Про це повідомив експерт з соціальних питань Андрій Павловський, повідомляє Поштівка.

«Доставка субсидій мільйону пенсіонерів через «Укрпошту» – це прецедент. Досить згадати, скандал, який влаштував її директор Смілянський через те, що «Укрпошта» розносить пенсії, але у неї немає для цього коштів. Він вимагав виділити з гобсюджета мільярд гривень на рознесення пенсій. Цікаво, скільки він тепер зажадає за рознесення субсидій через «Укрпошту», – пояснив ексаперт.

За словами експерта, ця ситуація ще раз доводить, що чиновники в передвиборних цілях маніпулюють бюджетними грошима, які належать українцям.

«Держбюджет – це гроші кожного українця. Це кошти платників податків. Тобто, перед цим влада з кожного українця зібрала гроші у вигляді податків та єдиного соціального внеску, і тепер під вибори розподіляють бюджетні кошти. Після виборів з цим прецедентом потрібно буде розбиратися правоохоронцям. Так волюнтаристично використовувати гроші держбюджету навіть Янукович собі не дозволяв. Вважаю, що доставку субсидій мільйону пенсіонерів через «Укрпошту» можна розцінити як підкуп виборців за державні гроші», – резюмував А. Павловський.

Нагадаємо, упродовж весни Укрпошта, "в рамках пілотного проекту", буде доставляти монетизовані субсидії більш, ніж мільйону пенсіонерів. Про це в четвер, 14 лютого, повідомила прес-служба компанії.