25.07.2015

Пивоварський і Бейлін повинні відповісти за публічну брехню Завгороднього


За публічну брехню нового глави "Укрзалізниці" Олександра Завгороднього, який заявив, що будівельна компанія його сім'ї не співпрацює з залізницею, повинен відповісти міністр інфраструктури Андрій Пивоварський. Про це заявив народний депутат Антон Геращенко.

"Я вважаю, що тут є конфлікт інтересів. Для цього і повинне бути створене антикорупційне бюро, яке б займалося відстеженням подібного роду випадків, попередженням їх і притягненням до відповідальності за них", - зазначив парламентарій.

Геращенко повідомив, що за кадрові рішення, які приймаються радником глави АП Михайлом Бейліним, відповідальність буде нести міністр інфраструктури і прем'єр-міністр.

"Судячи з того, що я чую з різних сторін, з боку Адміністрації Президента є якийсь радник, який впливає на міністра з кадрових питань - це дуже погано. Потрібно уточнити у пана Бейліна, що він думає з цього приводу, і у пана Пивоварського. Тому що відповідальність за неякісні кадрові призначення буде нести міністр або прем'єр-міністр, а радники залишаться осторонь", - заявив нардеп.


Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що у нового глави "Укрзалізниці" Олександра Завгороднього виявлена сімейна будівельна фірма "А. С. Інжиніринг Груп" (зареєстрована на сина і брата керівника УЗ), яка не розрахувалася із залізницею за транспортні послуги. Ще одна сімейна компанія "Сферастрой Інвест", як випливає з перевірки КРУ, завищувала коштувати робіт при проведенні будівельних робіт для Придніпровської залізниці (Придніпровська залізниця). Обидві компанії отримували підряди, коли Завгородній обіймав керівні посади на Придніпровській залізниці.

14 липня в кризовому Українському медіа-центрі Олександр Завгородній заявив, що компанія, оформлена його родичам, ніколи не працювала з залізницею.


http://koruptsija.blogspot.com/2015/07/pivovarskiy-beylin-dolzhny-otvetit-publichnuyu-brekhnju.html 
 
Семья инженеров ищет подряд. Интересный бизнес нового главы Укрзалізниці
Александр Завгородний: С ресторатором Бейлиным мы встречались перед согласованием моей должности в АП
Подбором руководителей на крупнейшие госпредприятия транспортной отрасли занимается советник главы АП Михаил Бейлин
Чиновники Януковича не должны руководить "Укрзализныцей", - "Всеукраинская люстрация"
Реформа «Укрзализныци»: ни одного шага вперед и два назад
СБУ обязана расследовать получение "зарплат в конвертах" работниками министерств - эксперт
Неофициальные доплаты чиновникам – серьезная проблема Украины – Джон Хербст