06.07.2017

Справу збитого росіянами літака МН17 розглядатиме суд в Нідерландах

MH17Залишки збитого росіянами Боїнгу, речі загиблих пасажирів та поминальні свічки

Таке рішення ухвалили представники країн, які співпрацюють у розслідуванні цієї катастрофи.

Справи підозрюваних у причетності до катастрофи рейсу МН17 "Малайзійських авіаліній" на Донбасі розглядатиме суд в Нідерландах за нідерландським законодавством. Про оголосив нідерландський уряд, повідомляє Поштівка.

Таке рішення ухвалили представники країн, які співпрацюють у розслідуванні цієї катастрофи – Нідерландів, Австралії, Малайзії, України і Бельгії. Зазначається, що розслідування триває, і ухвалення рішення не означає, що винні постануть перед судом найближчим часом.

У заяві зазначається, що всі країни Міжнародної спільної слідчої групи висловили впевненість у нідерландській судовій системі. "Голландський уряд також висловив перевагу національному судовому процесу в Нідерландах. Нідерландська судова система має беззаперечну міжнародну репутацію", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що проведення національного судового процесу у Нідерландах потребує деяких кроків, зокрема укладення угоди з Україною. Така угода може бути підписана 7 липня.

Нагадаємо, 28 вересня міжнародна слідча група, до якої входять представники 5 країн – Нідердандів, Австралії, Малайзії, Бельгії та України, оприлюдила доповідь щодо катастрофи малайзійського «Боїнга» рейсу MH17. Відповідно до результатів розслідування, «Боїнг» було збито ракетою з «Бука», який доставили з Росії. Також слідчі встановили запуск був здійснений з контрольованої російськими бойовиками території.