02.07.2017

Депутати вимагають перевірити законність приватизації Бурштинської ТЕС

ТЕС

Депутати Івано-Франківської обласної ради звернулися до Президента України, Прем'єр-міністра, Голови Верховної Ради України, Генерального прокурора з вимогою провести перевірку правомірності умов приватизації Бурштинської ТЕС ПАТ "Західенерго" та виконання інвестиційних зобов'язань з боку ТОВ "ДТЕК", повідомляє Поштівка.

У тексті офіційного звернення  йдеться про те, що наразі є ситуація, яка вказує на фактичну незаконну приватизацію енергоактивів, які перебували у державній власності.

"Така ситуація зберігається, на жаль, і на третій рік після Революції Гідності, а в умовах війни – є немислимою та неприпустимою. Водночас, ТОВ «ДТЕК» який є власником 70% акцій ПАТ «Західенерго» та володільцем повного контролю над фінансово-господарською діяльністю Бурштинської ТЕС не виконує умови інвестиційного договору", – зазначають депутати в документі.

Окрім цього депутати обласної обласної ради вимагають повернути у державну власність стратегічно важливі енергоактиви ПАТ «Західенерго», якщо будуть виявлені факти порушення приватизації.