05.07.2017

Судноверф “Україна” Одеського порту поновила ремонт військових кораблів

судноверф, катер

Судноремонтний завод Одеського порту взяв у ремонт патрульний катер 205П "Павло Державін" морської охорони Державної прикордонної служби України, повідомляє Поштівка.

За інформацією виробничої служби ВСП Судноверф "Україна", планується здійснити повний комплекс ремонтних і доково-ремонтних робіт: корпусні роботи, а саме: дефектація, очищення і фарбування корпусу; дефектація і ремонт гвинто-рульової групи, вузлів і механізмів; дефектація і ремонт теплообмінних апаратів і інших спецпристроїв корабля. Орієнтовний термін ремонту складає 50 днів, з них 28 днів корабель проведе в доці №2.

– Ми всі зацікавлені, щоби кораблі Військово-морських сил України і Державної прикордонної служби перебували в повній справності і бойовій готовності. Упевнений, що судноремонтна верф Одеського порту якісно відремонтує ще не один військовий корабель – адже там працюють справжні професіонали своєї справи, – зазначив начальник адміністрації Одеського порту Ігор Ткачук.

Довідка:

ВСП Судноремонтна верф "Україна" Одеського порту за останні кілька років відновила вже кілька бойових одиниць ВМС України. За 2015-2016 роки були відремонтовані: протидиверсійний катер "Гола Пристань", патрульний катер "Скадовськ", військовий буксир "Красноперекопськ", військові катери "Ромни" та "Токмак".

Судноремонтна верф здійснює ремонт суден всіх типів водотоннажністю до 30000 тонн. Площа території верфі складає 75,524 тис. кв. м. Загальна довжина причалів 1230 м, включно судноремонтні 570 м, глибина біля причалів до 7,1 м. Вантажопідйомне устаткування на причалах – 6 портальних кранів в/п 10-30 т, плавучі крани: самохідний в/п 100 т, несамохідний в/п 5 т. На верф заведена залізнична гілка, для транспортування вантажів може використовуватися також автомобільний і водний транспорт.