23.07.2017

У Києві пікетували магазин російської фірми, яка шиє одяг в «ЛНР»У Києві активісти пікетували магазин російської торгової марки Gloria Jeans в ТРЦ «SkyMall»

Учасники акції протестували проти діяльності російської фірми, фабрика якої до цього часу працює в окупованому російськими бойовиками Луганську, повідомляє Поштівка. "Gloria Jeans – товари окупантів" – було написано на одному з транспарантів.

Це вже не перша акція активістів. Останній раз їх протест закінчився зіткненнями з охороною ТРЦ.

Крім того, проти російської торгової марки виступили активісти у Львові.

Нагадаємо, СБУ після звернення активістів вирішила перевірити діяльність Gloria Jeans.

Десять днів тому в СБУ повідомили, що російський виробник одягу та взуття Gloria Jeans продовжує працювати у підконтрольному сепаратистам Луганську та може сплачувати податки самопроголошеній "ЛНР".

"За отриманою інформацією, в Україні головна фабрика Gloria Jeans розташована в тимчасово окупованому Луганську і продовжує працювати", – йшлося у повідомленні СБУ.

"Це може свідчити про можливу реалізацію в українських торговельних мережах продукції, виробленої саме на тимчасово окупованих територіях із сплатою податків до бюджету псевдореспублік", – наголосили правоохоронці ті анонсували продовження перевірок Gloria Jeans вже у рамках кримінального провадження.