11.07.2017

Україна намагається закупити вугілля у найбільшої вугледобувної компанії США


Україна веде переговори про постачання вугілля антрацитної групи з найбільшою вугледобувною компанією США – XCOAL Energy & RESOURCES.

Про це повідомляє Поштівка.

"Основні переговори української сторони ведуться з найбільшою вугледобувною компанією Америки – XCOAL Energy & RESOURCES. Ця компанія веде видобуток в Західній Вірджинії і Пенсільванії, продаючи вугілля різної твердості і антрацит, але в основному металургійним компаніям", – зазначає видання.

Також уточнюється, що в середньому 16 млн тонн вугілля на рік імпортується через два морських порти, що належать цьому гіганту.

Видання відзначає, що у червні Пенсільванію відвідала делегація з України.

"Великого контракту поки немає. Проте з'явилася інформація Міненерго про майбутні постачання в серпні-вересні 120 тис. тонн вугілля з США, тобто одного судна-вуглевозу", – йдеться в статті.

Зараз всі чекають двосторонньої зустрічі між представниками України і США "по стратегічним поставкам вугілля для українських потреб". Обсяги поставок вугілля в Україну можуть бути переглянуті в бік збільшення після візиту в Україну представників енергетичного відомства США.

Раніше президент України Петро Порошенко заявив, що Україна закупить мінімум 2 млн тонн вугілля в США.

Також президент України під час зустрічі з президентом США Дональдом Тампа обговорювали поставки американського вугілля і газу в Україну.