10.08.2017

Зміївська ТЕС переходить на газове вугілляДругий блок Зміївської ТЕС перевели на газове вугілля. Тривають роботи з технічного переоснащення котлоагрегату п'ятого блоку станції.

— Уже завершено роботу з технічного переоснащеннясистем подачі, приготування і спалювання вугілля з переведенням котлоагрегату блоку № 2 на використання вугілля газової групи марок «Г» і «ДГ». Тривають пусконалагоджувальні роботи для введення блоку № 2 на використання вугілля газової групи марок «Г» і «ДГ» та пусконалагоджувальні роботи для введення блоку в промислову експлуатацію, — повідомили кореспонденту Поштівки в Управлінні паливно-енергетичного комплексу Харківської ОДА. — Цей проект украй важливий для підвищення енергонезалежності та енергобезпеки не лише станції, а й всієї об'єднаної енергосистеми України.

На Зміївській ТЕС також триває і накопичення складських запасів вугілля. На сьогодні його обсяги становлять понад 110 тис. тонн, що має забезпечити подальшу роботу електростанції й стабільний опалювальний сезон 2017/2018 років.