09.08.2017

Трамп запустив власну новинну програму Real News


Програма буде виходити на сторінці американського президента в Facebook

У відповідь на неодноразові звинувачення американських ЗМІ у поширенні неправдивої інформації президент США Дональд Трамп оголосив про запуск власної програми новин Real News. Остання буде виходити на його сторінці в Facebook, повідомляє Поштівка.

Ведучою новин від Трампа стала колишня телеведуча CNN Кейлі МакЕнані. Тривалість випуску програми становить 90 секунд. У першому випуску ведуча розповідала про досягнення Трампа у сфері збільшення кількості робочих місць, відновлення економіки та увагу до ветеранів в'єтнамської війни.

Як пише CNN, у соціальних мережах новини назвали "відкритою пропагандою в радянському стилі", а колишній посол США в Росії Майкл Макфол написав у своєму Twitter, що випуск нагадав йому "багато державних каналів, які я дивився в інших країнах".

Нагадаємо, що 12 липня конгресмени від демократів Бред Шерман і Ел Гріг внесли в палату представників Конгресу США на розгляд питання про імпічмент президента Дональда Трампа. Останнього звинуватили в некомпетентності, зловживанні повноваженнями і перешкоджанні правосуддю.